Oltens Rinnan kabina prysznicowa 100x100 cm kwadratowa drzwi ze ścianką czarny mat/szkło przezroczyste 20015300
Cena regularna:
5 499,80 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Rinnan kabina prysznicowa 100x100 cm kwadratowa drzwi ze ścianką czarny mat/szkło przezroczyste 20015300

| Marka | Oltens |
| Seria | Rinnan |
| Rodzaj | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 5903003011712 |

