- Seria Ribe
- Nr katalogowy 42011000
- Długość 53 cm
- Szerokość 35 cm
- Wysokość 37.5 cm
- W zestawie miska wc + deska wolnoopadająca
- Typ rantu
- Montaż wisząca
- Kolor biały
- Powłoka ochronna nie
- Kod EAN 5903003004431
- Wymiary z opakowaniem 56 x 42 x 42 cm
- Waga z opakowaniem 24,00 kg
Oltens Ribe miska WC wisząca PureRim z deską wolnoopadającą Slim biała 42011000
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ribe |
| Długość | 53 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 37.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | prostokątny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003004431 |
| Nr Kat. | 42011000 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 42 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,00 kg |













