| Marka | Oltens |
| Seria | Ribe |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003004486 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 40 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
Oltens Ribe deska sedesowa wolnoopadająca biała 45108000
towar niedostępny
Opis
Oltens Ribe deska sedesowa wolnoopadająca biała 45108000

Dzięki funkcji wolnego opadania już nigdy nie usłyszysz przykrego trzaśnięcia deski WC w swojej łazience.

Dzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Ribe |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003004486 |
| Nr Kat. | 45108000 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 40 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
