Oltens Motala Select Alling 60 zestaw prysznicowy chrom 36001100
Cena regularna:
659,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Motala Select Alling 60 zestaw prysznicowy chrom 36001100
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
| Marka | Oltens |
| Seria | Motala Select |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003003953 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |

Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Motala Select |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003003953 |
| Nr Kat. | 36001100 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
