| Marka | Oltens |
| Seria | Molle |
| Rodzaj baterii | zwykła |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003014348 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 9 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,25 kg |
Oltens Molle zestaw prysznicowy ścienny z deszczownicą chrom 36504100
Cena regularna:
2 599,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Molle zestaw prysznicowy ścienny z deszczownicą chrom 36504100
Zestaw prysznicowy Molle z deszczownicą chrom 36504100, to idealne połączenie estetyki i wysokiej jakości wykonania. Zestaw ścienny idealnie sprawdzi się w łazienkach ze standardowym podłączeniem wody pod prysznicem. Wchodząca w skład zestawu chromowana bateria, idealnie dopełni łazienkę o minimalistycznym i nowoczesnym charakterze. Bateria Molle została wyposażona w ceramiczną głowicę marki Sedal, która gwarantuje precyzję, przez cały okres jej użytkowania, dodatkowo zastosowany system StarLine, gwarantuje wyjątkowy połysk, który utrzymuje się na baterii przez lata. W skład zestawu, oprócz baterii wchodzą także: słuchawka prysznicowa, deszczownica, wąż oraz drążek prysznicowy. Nowoczesne, skandynawskie wzornictwo, designerskie i innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość wykonania produktów Oltens, wiążą się z udzielaną przez firmę gwarancją długoletniego ich użytkowania. Zastosowana w zestawie powłoka DoubleChrome, zapewnia trwałość chromowanym elementom oraz gwarantuje odporność na zabrudzenia i matowienie wynikające z użytkowania.
- w komplecie: słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, deszczownica, bateria prysznicowa, drążek prysznicowy
- materiał: mosiądz
- kolor: chrom

Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Molle |
| Rodzaj baterii | zwykła |
| Kolor | chrom |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003014348 |
| Nr Kat. | 36504100 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 9 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,25 kg |
