Oltens Lagan ramię ścienne złoto szczotkowane 39400810
Cena regularna:
599,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Lagan ramię ścienne złoto szczotkowane 39400810
- kształt okrągły, średnica przekroju 20,6 mm
- długość 40 cm
- wykonane z mosiądzu
- w zestawie z rozetą ścienną
- kolor złoty szczotkowane (PVD)

| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoto szczotkowane |
| Kod EAN | 5903003010289 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoto szczotkowane |
| Kod EAN | 5903003010289 |
| Nr Kat. | 39400810 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
