Oltens Lagan ramię deszczownicy 40 cm okrągłe czarny mat 39400300
Cena regularna:
479,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Lagan ramię deszczownicy 40 cm okrągłe czarny mat 39400300

| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005216 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003002574 |
| Nr Kat. | 39400300 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
