Oltens Lagan ramię deszczownicy 40 cm okrągłe chrom 39400100
Cena regularna:
319,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Lagan ramię deszczownicy 40 cm okrągłe chrom 39400100
Okrągłe ramię deszczownicy Oltens Lagan o długości 40 cm zastąpi z powodzeniem drążek prysznicowy w momencie, w którym zdecydujesz się na armaturę podtynkową. Jego nowoczesny kształt oraz chromowany kolor wpasują się w każdą przestrzeń łazienkową, zwłaszcza jeśli akcesoria łazienkowe również będą chromowane. Ponadto gładka powierzchnia produktu umożliwia jego łatwe czyszczenie.
- kształt okrągły, średnica przekroju 20,6 mm
- długość 40 cm
- wykonane z mosiądzu
- w zestawie z rozetą ścienną
- kolor chrom

| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002574 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002574 |
| Nr Kat. | 39400100 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
