Oltens Lagan (S) ramię deszczownicy 40 cm prostokątne chrom 39401100
Cena regularna:
439,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Lagan (S) ramię deszczownicy 40 cm prostokątne chrom 39401100
Armatura podtynkowa jest coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem do łazienki. Pozwala stworzyć minimalistyczną, czystą, a jednocześnie atrakcyjną wizualnie przestrzeń. W przypadku armatury podtynkowej pod prysznicem, obowiązkowym elementem łazienki musi stać się ramię deszczownicy. Model Oltens Lagan (S) sprawi, że strefa prysznica będzie działała nienagannie. Ponadto prostokątny kształt ramienia w kolorze chromu sprawi, że łazienka będzie dopracowana również aranżacyjnie. Produkt wykonany został z mosiądzu, co sprawia, że wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia.
- kształt prostokątny
- przekrój o wymiarach 15 x 30 mm
- długość 40 cm
- wykonane z mosiądzu
- w zestawie z rozetą ścienną
- kolor chrom

| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002581 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,49 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Lagan |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002581 |
| Nr Kat. | 39401100 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 43 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,49 kg |
