Oltens Jog deska sedesowa wolnoopadająca biała WYPRZEDAŻ
Produkt wyprzedażowy - przed zamówieniem proszę koniecznie sprawdzić dostępność
Produkt pełnowartościowy dostępny w ograniczonych ilościach.
towar niedostępny
Opis
Oltens Jog deska sedesowa wolnoopadająca biała 45102000



System ClickClean jest to system łatwego wypinania deski WC, który zapewnia łatwy demontaż deski WC a przez to ułatwia utrzymanie toalety w doskonałej czystości.

Dzięki zastosowaniu systemu SoftClose – system wolnego opadania deski eliminuje przykre trzaśnięcie deski WC w Twojej łazience.
| Marka | Oltens |
| Seria | Jog |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003000495 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 5 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Jog |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003000495 |
| Nr Kat. | 45102000 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 5 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
