Oltens Jog bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46501000
towar niedostępny
Opis
Oltens Jog bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46501000


| Marka | Oltens |
| Seria | Jog |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003000457 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 31 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,00 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Jog |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003000457 |
| Nr Kat. | 46501000 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 31 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,00 kg |
