Oltens Hvita przyłącze kątowe z uchwytem okrągłe czarny mat 39304300
Cena regularna:
379,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Hvita przyłącze kątowe z uchwytem okrągłe czarny mat 39304300
Przyłącze kątowe do węża natryskowego z uchwytem prysznicowym Oltens Hvita nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Ten niezbędny element systemów prysznica podtynkowego pozwoli Ci stworzyć w pełni wyposażoną i funkcjonalną strefę prysznica w łazience. Przyłącze wykonane zostało z mosiądzu, dzięki czemu posłuży Tobie przez lata.
- kształt okrągły
- przyłącze do węża natryskowego DN 15
- ze ściennym uchwytem prysznicowym
- z rozetą
- niezbędny element systemów prysznica podtynkowego
- wykonane z mosiądzu
- kolor czarny mat

| Marka | Oltens |
| Seria | Hvita |
| Rodzaj | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005247 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,54 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hvita |
| Rodzaj | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003005247 |
| Nr Kat. | 39304300 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,54 kg |
