Oltens Hvita przyłącze kątowe chrom 39304100
Cena regularna:
279,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Hvita przyłącze kątowe chrom 39304100
Przyłącze kątowe do węża natryskowego z uchwytem prysznicowym Oltens Hvita nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Ten niezbędny element systemów prysznica podtynkowego pozwoli Ci stworzyć w pełni wyposażoną i funkcjonalną strefę prysznica w łazience. Delikatny okrągły kształt podkreśli niejedną chromowaną podtynkową armaturę. Przyłącze wykonane zostało z mosiądzu, dzięki czemu posłuży Tobie przez lata.
- kształt okrągły
- przyłącze do węża natryskowego DN 15
- ze ściennym uchwytem prysznicowym
- z rozetą
- niezbędny element systemów prysznica podtynkowego
- wykonane z mosiądzu
- kolor chrom

| Marka | Oltens |
| Seria | Hvita |
| Rodzaj | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002635 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,51 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hvita |
| Rodzaj | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor | chrom |
| Wariant koloru Oltens | chrom |
| Kod EAN | 5903003002635 |
| Nr Kat. | 39304100 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,51 kg |
