Oltens Hvita (S) przyłącze kątowe z uchwytem kwadratowe złoty połysk 39303800
Cena regularna:
439,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Hvita (S) przyłącze kątowe z uchwytem kwadratowe złoty połysk 39303800
Chcesz by w Twojej łazience zagościła podtynkowa armatura? Koniecznie zaopatrz się w wysokiej jakości przyłącze kątowe do węża natryskowego – takie jak Oltens Hvita (S). Ze względu na swój kwadratowy kształt najlepiej będzie prezentowało się z armaturą podtynkową o tych samych walorach estetycznych. Dodatkowym atutem przyłącza jest uchwyt prysznicowy. Produkt został wykonany z mosiądzu.
- kształt kwadratowy
- przyłącze do węża natryskowego DN 15
- ze ściennym uchwytem prysznicowym
- z rozetą
- niezbędny element systemów prysznica podtynkowego
- wykonane z mosiądzu
- kolor złoty połysk (PVD)

| Marka | Oltens |
| Seria | Hvita |
| Rodzaj | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor | złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006121 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hvita |
| Rodzaj | przyłącze kątowe z uchwytem |
| Kolor | złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006121 |
| Nr Kat. | 39303800 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
