


Drzwi szafek bez uchwytów; otwierają się po delikatnym naciśnięciu frontu za pomocą mechanicznego wspomagania otwierania. By je zamknąć wystarczy lekko docisnąć front szafki.
Szafka z płyty z powłoką lakierowaną na biało, odporną na promieniowanie UV oraz płyty laminowanej kolor dąb.

Z możliwością dopasowania nóżek, pełniących funkcję dekoracyjną (sprzedawane oddzielnie, wysokość z nogami 74 cm).

- szafka łazienkowa
- instrukcja montażu szafki łazienkowej


Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.

Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.

Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres użytkowania.

Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
| Marka | Oltens |
| Seria | Hedvig |
| Szerokość | 140 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 49.7 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5903003008620 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 50 x 145 cm |
| Waga z opakowaniem | 34,00 kg |
