Oltens Hamnes miska WC wisząca bez kołnierza czarny mat 42013300
towar niedostępny
Opis
Oltens Hamnes miska WC wisząca bez kołnierza czarny mat 42013300


| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | czarny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003007227 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 37 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | tak |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | czarny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 5903003007227 |
| Nr Kat. | 42013300 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 37 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |
