Oltens Hamnes deska sedesowa wolnoopadająca biała 45109000 (1)
towar niedostępny
Opis
Oltens Hamnes deska sedesowa wolnoopadająca biała 45109000

Dzięki funkcji wolnego opadania już nigdy nie usłyszysz przykrego trzaśnięcia deski WC w swojej łazience.

Dzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003005391 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 7 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003005391 |
| Nr Kat. | 45109000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 7 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
