Oltens Hamnes deska sedesowa wolnoopadająca Slim twarda biała 45110000
towar niedostępny
Opis
Oltens Hamnes deska sedesowa wolnoopadająca Slim twarda biała 45110000

Dzięki funkcji wolnego opadania już nigdy nie usłyszysz przykrego trzaśnięcia deski WC w swojej łazience.

Dzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003005407 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 7 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003005407 |
| Nr Kat. | 45110000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 7 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
