Oltens Hamnes deska sedesowa twarda wolnoopadająca Ovan Slim biała 45100000
towar niedostępny
Opis
Oltens Hamnes deska sedesowa twarda wolnoopadająca Ovan Slim biała 45100000
- chromowane, metalowe zawiasy
- pasuje do wiszącej miski WC Oltens z serii Hamnes
- wykonana z Duroplastu
- ClickClean: dzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości
- kolor biały

Dzięki funkcji wolnego opadania już nigdy nie usłyszysz przykrego trzaśnięcia deski WC w swojej łazience.

Dzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003011903 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 7 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003011903 |
| Nr Kat. | 45100000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 7 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
