Oltens Hamnes bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46504000
towar niedostępny
Opis
Oltens Hamnes bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46504000


| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003005438 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 37 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,00 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003005438 |
| Nr Kat. | 46504000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 37 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,00 kg |
