| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kod EAN | 5903003005414 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 37 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,00 kg |
Oltens Hamnes bidet wiszący biały 46004000
towar niedostępny
Opis
Oltens Hamnes bidet wiszący biały 46004000


Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Hamnes |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kod EAN | 5903003005414 |
| Nr Kat. | 46004000 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 37 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,00 kg |
