Oltens Hallan ścianka prysznicowa 80 cm czarny mat/szkło przezroczyste 22100300
Cena regularna:
1 799,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Hallan ścianka prysznicowa 80 cm czarny mat/szkło przezroczyste 22100300
| Marka | Oltens |
| Seria | Hallan |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 192.5 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 5903003010722 |
| Wymiary z opakowaniem | 84 x 8 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,00 kg |

