Oltens Hallan kabina prysznicowa 90x80 cm prostokątna drzwi ze ścianką czarny mat/szkło przezroczyste 20202300
Cena regularna:
5 399,80 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Hallan kabina prysznicowa 90x80 cm prostokątna drzwi ze ścianką czarny mat/szkło przezroczyste 20202300

| Marka | Oltens |
| Seria | Hallan |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 5903003011453 |

