Oltens Hallan drzwi prysznicowe 90 cm czarny mat/szkło przezroczyste 21201300
Cena regularna:
3 599,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Hallan drzwi prysznicowe 90 cm czarny mat/szkło przezroczyste 21201300
| Marka | Oltens |
| Seria | Hallan |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003010630 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 9 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,00 kg |

