Oltens Hallan drzwi prysznicowe 100 cm czarny mat/szkło przezroczyste 21202300
Cena regularna:
3 799,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Hallan drzwi prysznicowe 100 cm czarny mat/szkło przezroczyste 21202300
| Marka | Oltens |
| Seria | Hallan |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003010647 |
| Wymiary z opakowaniem | 58 x 9 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 34,00 kg |

