| Marka | Oltens |
| Seria | Gulfoss |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003000761 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 6 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,64 kg |
Oltens Gulfoss deska sedesowa wolnoopadająca biała 45105000
towar niedostępny
Opis
Oltens Gulfoss deska sedesowa wolnoopadająca biała 45105000

Dzięki funkcji wolnego opadania już nigdy nie usłyszysz przykrego trzaśnięcia deski WC w swojej łazience.

Dzięki prostemu demontażowi deski WC jednym przyciskiem z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości.
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Gulfoss |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | wolnoopadająca |
| Kod EAN | 5903003000761 |
| Nr Kat. | 45105000 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 6 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,64 kg |
