| Marka | Oltens |
| Seria | Gulfoss |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003000709 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 52 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,60 kg |
Oltens Gulfoss bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46503000
towar niedostępny
Opis
Oltens Gulfoss bidet wiszący z powłoką SmartClean biały 46503000


Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Gulfoss |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 5903003000709 |
| Nr Kat. | 46503000 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 52 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,60 kg |
