Oltens Gulfoss bidet wiszący biały 46003000
towar niedostępny
Opis
Oltens Gulfoss bidet wiszący biały 46003000


| Marka | Oltens |
| Seria | Gulfoss |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kod EAN | 5903003000716 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 52 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,60 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Gulfoss |
| W zestawie | bidet |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kod EAN | 5903003000716 |
| Nr Kat. | 46003000 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 52 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,60 kg |
