Oltens Gide uchwyt prysznicowy z regulacją złoto szczotkowane 37402810
Cena regularna:
359,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Gide uchwyt prysznicowy z regulacją złoto szczotkowane 37402810
- uchwyt prysznicowy Gide do utrzymania węża prysznicowego
- z końcówką stożkową
- z możliwością regulacji w poziomie
- materiał ABS
- kolor: złoto szczotkowane PVD

| Marka | Oltens |
| Seria | Gide |
| Rodzaj | uchwyt punktowy |
| Kod EAN | 5903003010296 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 8 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,09 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Gide |
| Rodzaj | uchwyt punktowy |
| Kod EAN | 5903003007586 |
| Nr Kat. | 37402800 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 8 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,09 kg |
