Oltens Fulla ścianka prysznicowa 90 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22101100
Cena regularna:
1 999,89 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Fulla ścianka prysznicowa 90 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22101100
| Marka | Oltens |
| Seria | Fulla |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003005025 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 6 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 29,10 kg |

