| Marka | Oltens |
| Seria | Fulla |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003005018 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 6 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,00 kg |
Oltens Fulla ścianka prysznicowa 80 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22100100
Cena regularna:
1 899,89 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Fulla ścianka prysznicowa 80 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 22100100

