Oltens Fulla parawan nawannowy 98 cm 2-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste 23204100
towar niedostępny
Opis
Oltens Fulla parawan nawannowy 98 cm 2-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste 23204100
| Marka | Oltens |
| Seria | Fulla |
| Rodzaj | dwuczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 98 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Stronność | prawostronny, lewostronny, uniwersalny |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003008033 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 8 x 148 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,30 kg |

