Oltens Fulla parawan nawannowy 85 cm 1-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste 23102100
towar niedostępny
Opis
Oltens Fulla parawan nawannowy 85 cm 1-częściowy chrom połysk/szkło przezroczyste 23102100
| Marka | Oltens |
| Seria | Fulla |
| Rodzaj | jednoczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 85 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Stronność | prawostronny, lewostronny, uniwersalny |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003008026 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 5 x 146 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,50 kg |

