Oltens Fulla kabina prysznicowa 120x80 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20203100
Cena regularna:
5 299,80 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Fulla kabina prysznicowa 120x80 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20203100

| Marka | Oltens |
| Seria | Fulla |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003005490 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 202 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 64,35 kg |

