Oltens Fulla kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20204100
Cena regularna:
5 199,79 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Fulla kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna drzwi ze ścianką chrom/szkło przezroczyste 20204100
| Marka | Oltens |
| Seria | Fulla |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003005506 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 202 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 61,55 kg |


