Oltens Fulla drzwi prysznicowe 120 cm rozsuwane chrom połysk/ 21202100
Cena regularna:
3 399,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Fulla drzwi prysznicowe 120 cm rozsuwane chrom połysk/ 21202100
| Marka | Oltens |
| Seria | Fulla |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003004998 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 7 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 38,35 kg |


