Oltens Driva EasyClick (S) Gide zestaw prysznicowy złoty połysk/biały 36008080
Cena regularna:
979,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Driva EasyClick (S) Gide zestaw prysznicowy złoty połysk/biały 36008080
Oltens Ronneby wąż prysznicowy 125 cm złoty 37200800
Oltens Driva EasyClick (S) słuchawka prysznicowa złoty połysk/biały 37105800
- słuchawka prysznicowa Driva EasyClick (S)
- rozmiar główki 110 mm
- 3 rodzaje strumienia: strumień deszczowy, miękki, masujący
- zmiana strumienia poprzez przycisk
- system szybkiego usuwania kamienia
- przepływ max. (przy 3 bar): 8,6 l/ min
- wymienny ogranicznik przepływu wody
- przyłącze G ½,
- może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
- materiał ABS
- kolor: złoty połysk PVD/biały
Oltens Gide uchwyt prysznicowy z regulacją złoty połysk 37402800
- uchwyt prysznicowy Gide do utrzymania węża prysznicowego
- z końcówką stożkową
- z możliwością regulacji w poziomie
- materiał ABS
- kolor: złoty połysk PVD

| Marka | Oltens |
| Seria | Driva EasyClick |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Kolor | biały, złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk, złoty połysk/biały |
| Kod EAN | 5903003008927 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Driva EasyClick |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | biały, złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk, złoty połysk/biały |
| Kod EAN | 5903003008927 |
| Nr Kat. | 36008080 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
