Oltens Driva EasyClick Gide zestaw prysznicowy czarny mat 36007300
Cena regularna:
739,70 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Driva EasyClick Gide zestaw prysznicowy czarny mat 36007300
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
-
3 rodzaje strumienia: strumień deszczowy, miękki, masujący
-
może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
-
długość 125 cm
-
łatwy do utrzymania w czystości dzięki jego gładkiej powierzchni
-
dzięki technologii Anti‑Twist , wąż nie skręca się, nie zagina i nie przeciera się
-
materiał PVC
-
kolor czarny mat
-
uchwyt prysznicowy Gide do utrzymania węża prysznicowego
-
z końcówką stożkową
-
z możliwością regulacji w poziomie
-
materiał ABS
-
kolor czarny mat
| Marka | Oltens |
| Seria | Driva EasyClick |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003007036 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Driva EasyClick |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | czarny |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Kod EAN | 5903003007036 |
| Nr Kat. | 36007300 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
