Oltens Driva EasyClick Alling 60 zestaw prysznicowy złoty połysk/biały 36001800
Cena regularna:
1 319,69 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Driva EasyClick Alling 60 zestaw prysznicowy złoty połysk/biały 36001800
Rozsądne patenty i estetyczne wykończenie kluczem do idealnej łazienki. Czy piękno i oszczędność mogą iść w parze? Wierzymy, że praktyczne i oszczędne rozwiązania mogą również być piękne.
| Marka | Oltens |
| Seria | Driva EasyClick |
| Montaż | ścienny |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Kolor | biały, złoty |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk, złoty połysk/biały |
| Kod EAN | 5903003008835 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |

Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Driva EasyClick |
| Rodzaj baterii | bez baterii |
| Kolor | biały, złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk, złoty połysk/biały |
| Kod EAN | 5903003008835 |
| Nr Kat. | 36001110 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 19 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
