Oltens Disa drzwi prysznicowe 120 cm wnękowe szkło przezroczyste 21206100
Cena regularna:
4 099,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Disa drzwi prysznicowe 120 cm wnękowe szkło przezroczyste 21206100
| Marka | Oltens |
| Seria | Disa |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003005056 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 9 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 38,70 kg |

