Oltens Disa drzwi prysznicowe 100 cm wnękowe szkło przezroczyste 21205100
Cena regularna:
3 899,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Disa drzwi prysznicowe 100 cm wnękowe szkło przezroczyste 21205100
| Marka | Oltens |
| Seria | Disa |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903003005049 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 9 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 33,10 kg |

