| Marka | Oltens |
| Seria | Byske |
| Rodzaj | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5903003001003 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 15 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 48,45 kg |
Oltens Byske kabina prysznicowa 80x80 cm kwadratowa chrom połysk/szkło przezroczyste 20001100
Cena regularna:
4 999,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Byske kabina prysznicowa 80x80 cm kwadratowa chrom połysk/szkło przezroczyste 20001100



- kabina prysznicowa
- instrukcja montażu kabiny prysznicowej