Oltens Bo Walk-In ścianka prysznicowa 100 cm czarny mat/szkło przezroczyste 22002300
Cena regularna:
2 839,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Bo Walk-In ścianka prysznicowa 100 cm czarny mat/szkło przezroczyste 22002300
| Marka | Oltens |
| Seria | Bo |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 5903003005131 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 8 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 42,05 kg |

