Oltens Benk grzejnik łazienkowy 91x50 cm czarny mat 55004300
Cena regularna:
1 799,90 zł
towar niedostępny
Opis
Benk
Grzejniki Oltens. Dopełnienie Twojej wizji na nową łazienkę.
- wysokość 91 cm
- szerokość 50 cm
- głębokość 4 cm
- wydajność (75/65/20): 350 W
- podłączenie C1 o rozstawie 5 cm dla podłączenia dolnego środkowego
- podłączenie C2 o rozstawie 47 cm dla przyłącza dolnego znajdującego się w osiach pionowych kolektorów grzejnika
- możliwość podłączenia grzałki, sugerowany model: Oltens Varmare
- pojemność: 3,3 dm3
- temperatura pracy: 95°C
- ciśnienie robocze: 0,6 Mpa
- waga: 7,6 kg
- kolor: czarny mat
Zawartość zestawu
- grzejnik
- instrukcja montażu grzejnika
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Benk |
| Rodzaj | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 350 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5903003009061 |
| Nr Kat. | 55004300 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 8 x 104 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,97 kg |