Oltens Benk (e) grzejnik łazienkowy 91x50 cm elektryczny czarny mat 55104300
Cena regularna:
2 699,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Benk (e) grzejnik łazienkowy 91x50 cm elektryczny czarny mat 55104300
- wysokość: 91 cm
- szerokość: 50 cm
- głębokość: 40 cm
- moc grzałki (w zestawie): 400 W
- podłączenie elektryczne
- napełnienie: olej
- kolor: czarny mat

| Marka | Oltens |
| Seria | Benk |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 400 Wat |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5903003012016 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 11 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,64 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Benk |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 400 Wat |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5903003012016 |
| Nr Kat. | 55104300 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 11 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,64 kg |
