Oltens Atran zestaw prysznicowy termostatyczny z deszczownicą złoty połysk 36500800
Cena regularna:
4 199,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Atran zestaw prysznicowy termostatyczny z deszczownicą złoty połysk 36500800

| Marka | Oltens |
| Seria | Atran |
| Rodzaj baterii | z termostatem |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Kolor | złoty |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006169 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 9 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,86 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Atran |
| Rodzaj baterii | z termostatem |
| Kolor | złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | złoty połysk |
| Kod EAN | 5903003006169 |
| Nr Kat. | 36500800 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 9 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,86 kg |
