Oltens Atran zestaw prysznicowy termostatyczny z deszczownicą złoto szczotkowane 36500810
Cena regularna:
4 599,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Atran zestaw prysznicowy termostatyczny z deszczownicą złoto szczotkowane 36500810
Zestaw prysznicowy Oltens Artan do montażu ściennego zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika łazienki, a w szczególności takiego, któremu zależy na tym, by produkt był ekonomiczny, funkcjonalny oraz efektowny wizualnie. Wyposażony w baterię termostatyczną z systemem Oltens ThermoProtect pozwala oszczędzić na zużyciu wody – nie będziesz już musiał czekać, aż uda Ci się ustawić odpowiednią temperaturę. Ponadto blokada temperatury maksymalnej 38° pozwoli zapobiec poparzeniom, co jest bardzo istotne, jeśli użytkownikami zestawu będą dzieci. Wchodząca w skład zestawu prysznicowego słuchawka Oltens Driva EasyClick została wyposażona w przycisk umożliwiający zmianę strumienia za pomocą jednej ręki.
- bateria termostatyczna z systemem Oltens ThermoProtect (System, który dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich zapobiega nagrzewaniu się baterii)
- z blokadą max temperatury 38 stopni
- deszczownica okrągła o średnicy 220 mm, z ABS, z regulacją kąta
- słuchawka prysznicowa Oltens Driva EasyClick, średnica główki 110 mm
- 3 rodzaje strumienia: strumień deszczowy, miękki, masujący
- z system szybkiego usuwania kamienia
- wąż prysznicowy Oltens Ronneby 160 cm złoto szczotkowane
- bateria termostatyczna posiada filtry siatkowe oraz zawory zwrotne wymagane przy instalacji
- ogranicznik przepływu gorącej wody, który blokuje wypływ z baterii, jeśli w instalacji zabranie wody zimnej
- kolor: złoto szczotkowane

| Marka | Oltens |
| Seria | Atran |
| Rodzaj baterii | z termostatem |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Kolor | złoty |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | złoto szczotkowane |
| Kod EAN | 5903003010333 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 9 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,97 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Atran |
| Rodzaj baterii | z termostatem |
| Kolor | złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Z deszczownicą | tak |
| Wariant koloru Oltens | złoto szczotkowane |
| Kod EAN | 5903003010333 |
| Nr Kat. | 36500810 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 9 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,97 kg |
