Oltens Alling drążek prysznicowy 60 37300100
Cena regularna:
299,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Alling drążek prysznicowy 60 37300100
- długość drążka 60 cm
- średnica drążka 20,6 mm
- drążek z suwakiem regulowanym w pionie
- regulowane rozstawienie mocowania drążka
- wykonany z ABS
- chromowany

| Marka | Oltens |
| Seria | Alling |
| Długość drążka | 60 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903003002482 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 62 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Alling |
| Długość drążka | 60 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903003002482 |
| Nr Kat. | 37300100 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 62 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
