Oltens Alling 90 drążek prysznicowy 90 cm chrom 37301100
Cena regularna:
339,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Alling 90 drążek prysznicowy 90 cm chrom 37301100
- długość drążka 90 cm
- średnica 20,6 mm
- z suwakiem regulowanym w pionie
- regulowane rozstawienie mocowania drążka
- wykonany z ABS
- chromowany

| Marka | Oltens |
| Seria | Alling |
| Długość drążka | 90 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903003002499 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 92 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Alling |
| Długość drążka | 90 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903003002499 |
| Nr Kat. | 37301100 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 92 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
