Oltens Alling 60 drążek prysznicowy 60 cm złoty połysk 37300800
Cena regularna:
599,90 zł
towar niedostępny
Opis
Oltens Alling 60 drążek prysznicowy 60 cm złoty połysk 37300800
- średnica drążka 20,6 mm
- drążek z suwakiem regulowanym w pionie
- regulowane rozstawienie mocowania drążka
- wykonany z ABS
- kolor: złoty połysk PVD

| Marka | Oltens |
| Seria | Alling |
| Długość drążka | 60 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903003007777 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 62 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
Gwarancja
Dane techniczne
| Marka | Oltens |
| Seria | Alling |
| Długość drążka | 60 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903003007777 |
| Nr Kat. | 37300800 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 62 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
